E-devlet şifresi ile giriş
Online Ödeme Doğrulama
  
  • Kurum tarafından sunulan hizmetlere ilişkin Türk Lirası cinsinden ücret ödemeleri; Ziraat Bankası şubelerinden yapılmak istenilmesi halinde Türk Patent ve Marka Kurumu Kurumsal Tahsilat Hesabı, Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı ile ödeme yapılmak istenilmesi halinde Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı (Ödemeler/Vergiler ve Resmi Kurumlar/Türk Patent ve Marka Kurumu sekmesi kullanılarak ), e-devlet uygulaması üzerinden yapılmak istenilmesi halinde kredi kartı veya banka kartı ödemesi olarak yapılabilmektedir. Ödeme hesabının kurumsal tahsilat hesabı olması nedeniyle EFT veya havale kabul edilmemektedir.
  • Kurum tarafından sunulan hizmetlere ilişkin döviz cinsinden Kurumumuz adına yapılacak ödemeler; Ziraat Bankası şubelerinden, Ziraat Bankası nezdinde hesabı bulunan müşteri hesaplarından, Ziraat Bankası Internet Bankacılığı sisteminden ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Ayrıca yabancı para cinsinden ödemelerinizi başka bankalardan EFT olarak yapılabilmektedir.
  • Kredi Kartıyla ödeme yapacaksınız, ödeme sayfasına yönlenirken size "Hata Durumunda Kullanabileceğiniz Takip Numaranız" verilmektedir bu numarayı kaydediniz. Ödeme işleminizde bir sorun yaşarsanız ödemenizi bu numarayla Online Ödeme Doğrulamadan kontrol edip provizyon kodunuzu öğrenebilirsiniz.